Saskatchewan

Dynamicznie rozwijający się region Kanady.

Mechanik Samochodowy - Automobile Mechanic

CV w języku angielskim należy przesłać na adres: rekrutacja@pracakanada.com Dodatkowo można wysłać referencje po angielsku lub kilka zdjęć wykonanych prac.

Typ wizy pracowniczejProgram Nominacji Prowincji Saskatchewan
StanowiskoMechanik Samochodowy - Automobile Mechanic
Wymagania pracodawcy
IIBC dla swojego klienta w Kanadzie ( Miejscowość : Saskatoon, prowincja Saskatchewan, Kanada  ) poszukuje osób na stanowisko : Mechanik Samochodowy - Automobile Mechanic

Wymagania:
- min. 5 lat bezpośredniego doświadczenia jako Mechanik Samochodowy - Automobile Mechanic
- CV w języku angielskim przesłane na adres : rekrutacja@pracakanada.com
- potwierdzone kwalifikacje zawodowe ( referencje )
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( test IELST na poziomie Listening 4.5; Reading 3.5; Writing 4; Speaking 4 ) Test można zdać w trakcie procesu
- ważny paszport biometryczny
- niekaralność
- brak zakazu wlotu do Kanady
- chęć osiedlenia się na stałe w Kanadzie
Warunki zatrudnienia
- stawka 24 CAD / godzinę
- oferta pracy na stałe 40  godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
- nadgodziny płatne 1.5 x regularna stawka
- ubezpieczenie zdrowotne ( Saskatchewan Health Insurance )
- 15 dni płatnego urlopu rocznie
- pozwolenie o pracę w Kanadzie a później pobyt stały w Kanadzie
- otwarte pozwolenie o pracę dla żony, możliwość szkoły dla dzieci

Obowiązki :
Follow work orders and consult with supervisor
Diagnose motor and other automotive systems
Repair or replace parts and automotive systems such as fuel system, brakes, steering and suspension, engine and drive train
Adjust all systems to manufacturer's performance specifications
Perform oil changes

Opis procesu :
- wstępna ocena szans na emigrację do Kanady
- przesłanie kandydatów do pracodawcy
- ustalenie daty i terminu interview
- telefoniczne Interview z wybranymi kandydatami
- wysłanie ofert pracy do kandydatów którzy pomyślnie przeszli przez Interview
- tydzień czasu na podpisanie lub odrzucenie oferty pracy oraz wpłata depozytu 1050 CAD
- przygotowanie aplikacji o nominację prowincji Saskatchewan
- po otrzymaniu nominacji przygotowanie aplikacji o Pozwolenie o Pracę w Kanadzie
- wylot i  otrzymanie pozwolenie o pracę na lotnisku w Kanadzie
- pomoc w formalnościach po przylocie ( odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu,  Social Insurance Number, Health Card, Konto Bankowe, Oprowadzenie po mieście, Przedstawienie pracodawcy )
- rozpoczęcie pracy
- aplikowanie o pobyt stały w Kanadzie
- oczekiwanie na pobyt stały

Dyspozycyjność

Około półtora miesiąca od momentu zaakceptowania ofery pracy

Liczba ofert pracy2