Saskatchewan

Dynamicznie rozwijający się region Kanady.

Referencje klientów

Poniżej przedstawione są referencje naszych klientów przebywających już w Kanadzie na wizach pracowniczych z programu nominacji prowincji,ubiegających się już o pobyt stały. Nasi klienci to głównie osoby przebywający kiedyś na emigracji w USA,Irlandii,Anglii, Szkocji, Holandii.

02.2015 - Jakub - Operator wózków widłowych - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Chciałbym serdecznie podziękować firmie IIBC za wszechstronną pomoc i zaangażowanie przy całym procesie. Pozdrawiam. Jakub

07.2014 - Agnieszka, Artur i Kaper - Cieśla konstrukcyjny - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę oraz Open Work Permit dla żony

IIBC – to Firma godna zaufania i polecenia. Firma budzi zaufanie i sympatię. W trakcie rozmów spotkalimy się z miłą obsługą, profesjonalną wiedzą zawodową, kompetencją w danym temacie oraz chęcią pomocy i zrozumienia, co wywarło na nas pozytywne wrażenie. Wszystkie dokumenty do work permit przygotowane w 100% profesjonalnie. Informacje, które zostały nam przkazane przed przylotem do Kanady były bardzo pomocne. Dodam również, że pomoc jaką otzrymaliśmy nie ograniczyła się wyłącznie do dokumentów potrzebnych do otrzymania wizy. Pan Stanisław nie pozostawał obojętny na obawy jakie mieliśmy co do samego życia i stawiania pierwszych kroków w Kanadzie. Pomógł w nawiązaniu znajomości z innymi Polakami oraz zawsze służył pomocą z odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości. Reasumując Firma IIBC jest firmą godną polecenia. Pozdrawiamy.
Agnieszka, Artur i Kaper

05.2014 - Dariusz  - Blacharz samochodowy - Aplikacja o Pobyt Stały

Z przyjemnością pragniemy wystawić pozytywna opinie dla firmy IIBC zajmującej się rekrutacja pracowników do pracy w Kanadzie. Firma działa w sposób profesjonalny i rzetelny. Pracownicy IIBC udzielają wszelkich niezbędnych informacji w trakcie aplikowania na wybrane stanowisko pracy w sposób wyczerpujący oraz pomagają we wszystkich formalnościach w kraju, jak i po przylocie do Kanady. Natomiast chętnym, którzy chcą pozostać w Kanadzie na stale, IIBC pomaga w procesie imigracyjnym. Osobiście spotkaliśmy się z ogromna życzliwością i profesjonalizmem. Obecnie po dziesięciu miesiącach pobytu w Kanadzie czekamy już na pozwolenie na pobyt stały w Kanadzie. Gorąco polecamy usługi IIBC. Składamy serdeczne podziękowania za włożony trud Dirkowi, Janowi, Stachowi , Marinie oraz wszystkim pracownikom IIBC.
Dariusz i Urszula

04.2014 - Grzegorz - Cieśla konstrukcyjny - Aplikacja o Pobyt Stały

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie IIBC za wszechstronną pomoc i zaangażowanie przy całym procesie nominacji prowincji. Można było się zwrócić z każdym problemem, nawet najmniejszym, zawsze udzielona była odpowiedź. Cały proces trwał powyżej roku, po otrzymaniu nominacji, otrzymaliśmy również wsparcie i wszelkie wytyczne odnośnie otrzymania stałego pobytu w Kanadzie, którym cieszymy się już od kilku dni. Firma, a zwłaszcza Pan Stanisław, zawsze znaleźli dla nas czas i odpowiedzieli na wszystkie pytania. Dzięki nim cały proces przebiegał szybko i sprawnie. Dodatkowo firma pomaga również w znalezieniu lokum i w zorganizowaniu się na początek, co jest bardzo potrzebne. Dziękujemy i gorąco polecamy usługi IIBC.


04.2014 - Dariusz - Tynkarz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Jestem już w Saskatoon przejechalem bez żadnych problemów dziekuję za wszelką pomoc.


03.2014 - Rafał - Cieśla Konstrukcyjny - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Witam . Nazywam się Rafał i przyleciałem do Kanady ( Saskatchewan ) z Polski. Moja emigracja przebyła bardzo pomyślnie. IIBC zrobiło wszystko co w jej mocy. Cały proces trwał nie dłużej niż rok i jestem bardzo zadowolony, że znajduję się w Kanadzie w Saskatchewan . Pozdrawiam.


03.2014 - Grzegorz - Glazurnik - Program Nominacji Prowincji Saskatchewan

Witam wszystkich już z Kanady. Chciałbym serdecznie podziękować firmie IIBC , całej ekipie a w szczególności Panom : Dirk Propp i Stanisławowi. Ich profesjonalizm , rzetelność i uczciwość sprawiły ze otrzymałem Nominacje Prowincji SK i wraz z rodziną rozpocząłem nowe życie w Kanadzie. Cały proces do otrzymania Nominacji trwał ok. 13.5 m-ca. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać gdyż to w głównej mierze urząd imigracyjny decyduje o przyznaniu Nominacji i o okresie trwania całego procesu.

Firma IIBC jest głęboko zaangażowana w cały proces Nominacji i robi naprawdę wszystko aby każdy z nas ja otrzymał, i dostał szanse na lepsze życie. Uwierzcie mi ze jest to jedyna firma która oprócz spraw imigracyjnych urzędowych, pomaga przejść przez rozmowę kwalifikacyjna z przyszłym pracodawcą oraz organizuje i przygotowuje dokumenty.

W tej chwili kompletujemy resztę dokumentów i oczywiście za pośrednictwem firmy IIBC będziemy składać aplikacje na o pobyt stały (czyli kartę rezydenta ) w Kanadzie.

Jeszcze raz gorące podziękowania dla Pana Stanisława który zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytania , pomógł mi i wspierał mnie w całym tym okresie.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć ze firma IIBC pomogła mi również w znalezieniu oraz podpisaniu umowy najmu, co nie jest proste gdyż wymagane są referencje.

Moi Drodzy , chce Wam gorąco polecić usługi firmy IIBC . Uczciwość i profesjonalizm tej Firmy może sprawić ze zmieni się Wasze życie i spełnią Wasze marzenia.

Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy .

Grzegorz wraz z rodziną


03.2014 - Marcin - Cieśla konstrukcyjny - Program Nominacji Prowincji Saskatchewan

Wszystko przebiegło pomyślnie ,nie było żadnego problemu z pozwoleniem na pracę które dostałem na dwa lata ,niepotrzebne były zdjęcia i to mnie tylko zdziwiło. Urzędnicy byli mili nie stwarzali absolutnie żadnych problemów nawet pożartowal jeden ze czytał ze Polska ekonomia ma się dobrze a na koniec dodał że w Saskatchewan jest najniższe bezrobocie wiec mam wiele szans na dobra przyszłość.Życzę wszystkim takiej odprawy.Pozdrawiam


02.2014 - Damian - Mechanik - Aplikacja o Pobyt Stały

On the North Portal... USA-Canada board. We are Permanent Residents of Canada!!! Our dreams came true. Soooo happy!!!! Uhuuuu!!!! What a day

Gorace podziekowania dla firmy IIBC za profesjonlalny serwis, przeprowadzenie nas przez caly proces od programu prowincjonalnego do rezydenta. Serdeczne podziekowania dla Dirka- wlasciela firmy, bez ktorego osobistego udzialu I zazngazowania pewnie nie byloby nas w Kanadzie. Ogromne podziekowania dla John, Ginny, Sonia I innych pracownikow firmy za pomoc udzielona nam przy stawianiu pierwszych krokow w Kanadzie. Specjalne podziekowania naleza sie Panu Stanislawoni od ktorego wszystko sie zaczelo. Dziekujemy za pomoc przy wypelnianiu stosu dokumentow aplikacyjnych, odpowiedzi na nasze wszystkie e-maile, pomoc w szukaniu pracy I uczciwe i profesjonalnie podejscie do klienta. Pamietamy jak nam mowil: "Podziekujecie jak bedziecie w Kanadzie". Tak wiec Stachu dzieki, dzieki, dzieki!!!! Zyczymy wszystkim dalszych sukcesow w zyciu zawodowym I osobistym, a nowym klientom IIBC szybkiego przejscia przez proces imigracyjny I powodzenia w Kanadzie


02.2014 - Maciej - spawacz - Program Nominacji Prowincji Saskatchewan ( Exisiting Work Permit )

Chciałbym wyrazić słowa uznania dla firmy IIBC za jej profesjonalne usługi. Firma wykazała się wyjątkowym zrozumieniem i elastycznością nie tylko w ramach zakontraktowanych usług, ale również w sytuacji konieczności nagłej zmiany całej dokumentacji dotyczącej pozwolenia na pracę jak i na pobyt w Kanadzie. Pragnę wyrazić podziękowania za jej lojalną postawę i pomoc przy podjęciu nowego kontraktu o pracę z wyjątkowymi słowami uznania dla Panów: Dirk Propp, Jan Pawel i Stanisław. Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z firmą IIBC wszystkim osobom zmierzającym osiedlić się w Kanadzie. Firma działa wyjątkowo precyzyjnie, wykazując się przy tym wyjątkowym zrozumieniem indywidualnych potrzeb, co udowodniła swoim profesjonalnym działaniem podczas tak rocznej współpracy jak i w sytuacji awaryjnej.

Dear Sirs,
I would like to thank all of you for helping me to change my immigration documents in such a short time. At the same time it is my highest praise for such a professional service of IIBC. I assure you, I'd give my advice to all those who will seek professional legal service in Canada. With all respect.
Best Regards

12.2013 - Krzysztof - Murarz - Program Nominacji Prowincji Saskatchewan ( Skilled Worker )

Dziękuje bardzo firmie IIBC za załatwienie sprawnie naszej aplikacji i pomoc w znalezieniu pracy. Prace jest trudno znaleźć na własną rękę na odległość i z tego co się orientuje to żadne inne biuro w tym nie pomoże. Pracownicy z IIBC pomogli nam znaleźć prace, na każde pytanie odpowiedzieli i wypełnili nasza aplikacje. Pan Stanisław wszystko dokładnie tłumaczy i zawsze odpowie szybciutko na każde pytanie. Oczekiwanie na nominacje nie trwa krotko, czekaliśmy około 14 miesięcy, ale to nie zależy od biura IIBC tylko od Kanadyjskiego Biura Imigracyjnego. Muszą każdą aplikacje rozpatrzyć prawidłowo. Bardzo nam sie podoba Kanada i miasto Saskatoon. Po przyjeździe poznaliśmy pracowników biura IIBC i wszyscy są bardzo mili i pomocni. Mieszkanie załatwione przez biuro IIBC jest bardzo ładne, przestronne i w dobrej cenie (nowe wybudowane w 2008). Właśnie złożyliśmy aplikacje na Permanent Residency przez biuro IIBC i nie wyobrażam sobie innego biura, które by mogło nam w tym pomoc. Jeszcze raz dziękuje IIBC, ze jesteśmy w Kanadzie:)

09.2013 - Janusz - Spawacz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę - Program Nominacji Prowincji Saskatchewan ( Existing Work Permit )

Witam wszystkich zainteresowanych pracą i emigracją do Kanady.Od samego początku współpracy z Panem Stanisławem ,który jest przedstawicielem firmy IIBC Pana Dirk Propp w Kanadzie, jestem mile zaskoczony profesjonalną i szybką obsługą (po 3 tygodniach od otrzymania oferty pracy byłem już w Kanadzie).Po przybyciu do Saskatoon wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie i perfekt zorganizowane ze strony IIBC tzn:odbiór z lotniska,nocleg,wizyta w biurze w celu dopełnienia formalności:pomoc przy otwarciu konta bankowego,numer SIN,Health Cart,pierwsze zakupy.

Jeszcze raz chciałbym serdecznie podziękować firmie IIBC oraz Panu Stanisławowi za pełny profesjonalizm i bardzo dobra organizację w załatwianiu wszelkich formalności-bardzo polecam wszystkim firme IIBC. Na zakończenie mogę się pochwalić otrzymaniem nominacji prowincji po 5 miesiącach od momentu złożenia aplikacji-szok!!! Pozdrawiam wszystkich JANUSZ

09.2013 - Tomasz - Mechanik - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Dziękuje,a wszystkim chcącym i ubiegającym sie o pracę w kanadzie polecam skorzystanie z usług IIBC szybko,konkretnie,bezproblemowo i totalnie za FREE. Jeszcze raz dziekuję.

08.2013 - Janusz - Dekarz - Program Nominacji Prowincji Saskatchewan ( Existing Work Permit)

Bardzo Dziekuje IIBC oraz Iibc Poland za uzyskanie nominacji prowincji . Bylo warto im zaufac dzieki wielkie

07.2013 - Mariusz - Murarz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Dzień dobry. Witam wszystkich ze słonecznego Saskatoon. Właśnie żeśmy wylądowali tutaj . Bardzo chciałbym polecić firmę z której skorzystałem IIBC. Obsługa bardzo miła. Bardzo szybko żeśmy się tutaj znaleźli z kolegą w Kanadzie. Wszystkie formalności są załatwione. Chciałbym bardzo polecić tą firmę. Chciałbym bardzo pozdrowić Pana Stanisława, który bardzo szybko nas tutaj dowiózł. Bardzo nam pomogli we wszystkim , w załatwieniu wszystkich formalności, także będę polecał tą firmę i dziękuje za wszystko . Dziękuję bardzo.

07.2013 - Adam - Murarz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Witam wszystkich serdecznie rodaków w kraju i za granicą . Skorzystaliśmy z oferty biura IIBC, które umożliwiło nam wyjazd do Kanady , do cudownego miasta , do cudownego miejsca jakim jest Saskatoon . Wszystko odbyło się zgodnie z tym co mówił nam Pan Stanisław. Wszystko było naprawdę załatwione na wysokim poziomie. Obsługa klienta jets bardzo zadowlająca. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Przyjechaliśmy razem z kolegą tutaj we dwójkę. Dzisiaj po przybyciu na miejsce pracownicy biura IIBC w Saskatoon pomogli nam otworzyć konta bankowe , numer SIN i wszystko jest 100% . Chcieliśmy bardzo podziękować Panu Stanisławowi i całej obsłudze biura w Saskatoon za bardzo miłe potraktowanie i za wielką pomoc w spełnieniu naszych marzeń.

05.2013 - Krzysztof - Tynkarz - Program Nominacji Prowincji

Witam wszystkich z Kanady. Chciałem tu podziękować biurze IIBC za dobrze wykonaną swoją pracę. Przeprowadzili całą aplikację od początku do końca . Chciałem tu z tego miejsca podziękować Panu Stanisławowi, który po prostu wykonał bardzo dobrą pracę. Zawsze odbierał telefony, zawsze mogłem na niego liczyć. Oczywiście Johnowi który dzisiaj poszedł zabrać mnie, poszliśmy dzisiaj otworzyć konto , założyliśmy tak samo numer ubezpieczenia i tak samo Ginny która mnie odebrała z lotniska i zawiozła do mieszkania. Tak więc moi drodzy co mogę powiedzieć. Jest to biuro naprawdę dobre, dobrze zorganizowane mogę je polecić także śmiało możecie z tego biura skorzystać. Dziękuję wszystkim i pozdrawiam. Hej

Zobacz video

04.2013 - Damian - Mechanik - Program Nominacji Prowincji

Praca Kanada Mechanik Samochodowy IIBC Forum

Dzień dobry wszystkim. Jesteśmy w Kanadzie dzięki firmie IIBC. Chcielibyśmy podziękować bardzo panu Stanisławowi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy IIBC. Zostaliśmy odebrani z lotniska, został nam wynajęty hotel, pomogli nam załatwić pierwsze kroki, pierwsze formalności w Kanadzie. I bardzo dziękujemy Panu Stanisławowi, zwłaszcza Panu Stanisławowi i firmie IIBC. Dirk okazał się bardzo pomocny ( właściciel firmy ) . Zrobił dla nas bardzo dużo. Także dziękujemy sedrecznie za wszelką pomoc, pracownicy bardzo mili. Jesteśmy , cieszymy się , same pozytywy. Dziękujemy serdecznie.

Zobacz video

03.2013 - Wojtek - Spawacz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Cześć, jestem Wojtek. Przyjechałem właśnie z Polski wczoraj do Kanady. Wszystkie papiery , wszystko było załatwione. Przyjechałem wczoraj do Saskatoon. Dostałem zakwaterowanie w hotelu. Zostałem odebrany z hotelu, przywieziony do biura. Wszystko jest załatwione ok. Akurat teraz jeśli chodzi o pogodę to jest śnieżnie, trochę zimno. Ale ogólnie jest fajnie. Ludzie są mili i ogólnie wszystko było załatwione tak jak trzeba

Zobacz video

03.2013 - Radek - Blacharz samochodowy - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Witam. Tutaj Radek z Kanady z Saskatoon. Dziękuje Panu Stanisławowi i grupie IIBC za pomoc wszelką udzieloną mi w dostaniu pracy, przygotowaniu aplikacji. Która się odbyła bardzo sprawnie. Naprawdę super i dziękuje Panu Janowi i Panu Johnowi za wszystko. Za przygotowanie, podróż, wszyściutko. Dziękuje bardzo. Powodzenia.

01.2013 - Anna - Masażystka - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Witam wszystkich z Kanady .Mroźnej krainy gdzie jest teraz -25 stopni . Przyjechałam tutaj dzięki uczciwości , zaangażowaniu biura IIBC, którym wszystkim polecam serdecznie. Cała przyjemność prowadzenia z nimi interesów . Zaprowadzili mnie wszędzie gdzie trzeba było . Wszelkie formalności załatwili , także dużo stresu jak i dużo radości na sam początek przyjazdu do Kanady . Także polecam wszystkim . Pozdrawiam

Zobacz video

11.2012 - Michał - Malarz/Piaskarz Przemysłowy - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

...dobrze,że cały ten przejazd był tak sprawnie zorganizowany i nic mnie nie zaskoczyło. Przy okazji podziękowania dla p.Stanisława i jego cierpliwej pomocy (w rozwiewaniu obaw) i w profesjonalnych PRZYGOTOWANIACH do wyjazdu... Pozdrawiam i życzę wiele szczęścia bo początki zazwyczaj nie należą do łatwych...

10.2012 - Tomasz - Spawacz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Cześć. Witam z Kanady. Przyjechałem wczoraj. Spędziłem przyjemną noc w hotelu. Poznałem wspaniałych ludzi: Johna , który mi pomógł , tutaj innych kolegów z biura . Jestem bardzo zadowolony . Dotarłem bez żadnych problemów . Wszystkie papiery , wszystko było załatwione tak jak rozmawialiśmy. Naprawdę nie było żadnych problemów. Wspaniałą pogoda . Zapraszam. Zimno ale naprawdę przyjemnie. Cześć

10.2012 - Maciej - Spawacz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Witam z Kanady. Polecam współpracę z firmą. Świetna organizacja. Dobrze zorganizowane kontrakty. Bardzo dobra komunikacja. Szczerze wszystkim polecam. Łącznie z rodzinami. Pozdrawiam . Hej

Zobacz video

10.2012 - Grzegorz - Spawacz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Dzień dobry , witam . Jestem w Kanadzie w tej chwili, w Saskatoon. Przyjechaliśmy wczoraj . Wszystko jak najbardziej jest na miejscu. Firma zachowała się bardzo pozytywnie, nie było żadnych problemów, jakichkolwiek, z zakwaterowaniem . Ludzie są bardzo mili a szczególnie tutaj w Saskatoon. Pan Stanisław jak najbardziej z jego strony wszystko było znakomicie. Jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi. Jutro będziemy już u pracodawcy. Ale odnośnie firmy było wszystko jak najabrdziej w porządku. Dziękuje i zapraszam wszystkich tutaj do Kanady bo jest naprawdę fajnie.

10.2012 - Bogdan - Spawacz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Spawacz praca Kanada iibc forum opinie

Witam . Pozdrawiam wszystkich z Saskatoon . Trochę zimno ale jest super. Dzięki Stanisławowi za pokierowanie całą sprawą. Załatwił to naprawdę rzetelnie i profesjonalnie do ostatniego dnia. Zaskoczył mnie krótkim terminem tego wszystkiego. Stało się to w ciągu kilku tygodni. Rzecz niesamowita. Pozdrawiam . Polecam .

Zobacz video

09.2012 - Robert - Murarz - Program Nominacji Prowincji

Przyjechałem tu z Polski z Toronto a później do Saskatoon...odebrali mnie z lotniska, było wszystko wporządku. Mieszkanie mam bardzo dobre, czyste zadbane elegacko. Obsługa IIBC jest bardzo dobra...pomogli załatwić rachunek bankowy. Jestem bardzo zadowolony z IIBC ... Polecam.

Zobacz video

09.2012 - Adam - Dekarz - Program Nominacji Prowincji

Mogę z cała pewnością potwierdzić,ze firma IIBC-- której przedstawicielem w Polsce jest pan Stanisław ,a w Kanadzie Dirk Propp na dzień 18 września 2012 jest solidna,kompetentna i nie stwarza żadnych problemów a wręcz przeciwnie stara się je jak najszybciej wyeliminować aby proces zalegalizowania pobytu stałego w Kanadzie przebiegał odpowiednio bez żadnych komplikacji --- z doświadczenia wiem co znaczy stracić u prawnika ok 9 tys dol --a tyle straciłem w Usa --- z biurem iibc mam podpisany kontrakt i jestem zadowolony z kompetencji i wiarygodności tego biura -- serdecznie pozdrawiam tych co co maja pewne wątpliwości.

 

09.2012 - Tomek - Stolarz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Witam wszystkich zainteresowanych wyjazdem i praca w Kanadzie Skorzystałem z usług IIBC i jestem w Kanadzie od 4 tygodni, szczerze polecam usługi tej firmy, a szczególnie z podkreslnikiem i wykrzyknikiem polecam kontakt z panem Stanisławem, to naprawdę fajny i uczciwy facet, masakrowałem go emailami prze miesiąc nie będąc pewnym czy to nie jest jakiś przekręt, zawsze otrzymywałem odpowiedz.

Cała procedura trochę trwa - zwłaszcza znalezienie pracodawcy, więc cierpliwości (której mi brakowało), zwłaszcza ze nie jest tak łatwo o pracodawce i LMO, oni tez muszą sie sporo napracować zanim coś dopasują do zainteresowanej osoby.

Zgadzam się ze Sławkiem z Saskatoon firma działa bez zarzutu, w moim przypadku też nie było żadnych problemów.

Jeszcze raz polecam, Kanada to naprawdę fajny kraj, chociaż początki są ciężkie ;)

 

08.2012 - Sławomir - Malarz - Program Nominacji Prowincji

Mieszkałem w Chicago,zlożylem papiery do IIBC,zapłaciłem pieniądze,i ta firma bez żadnych problemów pomogła mi się przeprowadzić do Kanady,znalazła pracodawcę i jak dotąd wszystko jest ok.

 

07.2012 - Andrzej - Monter Podłóg PVC - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

To była akcja życia w zeszły piatek tel czy jestem zainteresowany, 2 godz później prawnik emigracyjny na telefonie, 2 godz później interview, w sobotę dostaje telefon ze mam przygotowane papiery a ja właśnie wystawę zwoziłem (1500km laweta/6 aut) wróciłem we wtorek rano i miałem 48godz na przekazanie interesów spakowanie się, spałem z 5 godz i oto jestem...fakt ze w Saskatoon ale full legal and insured

 

06.2012 - Piotr - Malarz/Piaskarz Przemysłowy - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

tak tak to my i tak jak bylo mowione wszystko jest ok. wszystko bylo dopracowane do samego konca. ubezpieczenia,praca itp :) takze jeszcze raz dziekuje za szanse na cos nowego :)

 

06.2012 - Robert - Malarz/Piaskarz Przemysłowy - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Podróż przebiegła sprawnie, Jan bardzo nam pomógł dzisiaj praktycznie załatwiliśmy wszystko co potrzebne plus zakupy i objazd miasta.
Generalnie pełen profesjonalizm.

05.2012 - Piotr- Murarz - IEC - Program Nominacji Prowincji

... odbierają z lotniska, oprowadzenie po mieście, załatwienie papierkowych spraw, także jesteście tu , nie martwicie się o nic . Po prostu macie wszystko na dłoni.
 

04.2012 - Adam - Murarz - IEC

Przyleciałem do Saskatoon (czwartek) 12.04.2012 na stanowisko pracy jako Murarz. Na drugi dzień załatwiłem wszystkie niezbędne mi sprawy do podjęcia pracy(numer,konto w banku itd) Wszystko poszło sprawnie ale wszystko to dzięki pomocy pracomnikom firmy IIBC dziękuje Panu Stanisławowi, który pilotował wszystko od samego początku i Panu Jan Pavel który pomógł mi załatwić wszystkie formalności w Kanadzie. Już w (poniedziałek) 15.04.2012 zaczynam pracę. Dziękuję firmie IIBC za fachową pomoc.Pozdrawiam

04.2012 - Michał - Spawacz - Tymczasowe Pozwolenie o Pracę

Wszystko poszlo bardzo sprawnie, pracownik IIBC odebral mnie z lotniska, oraz oprowadzil po miescie pomogl rowniez w zalatwieniu wszystkich formalnosci. Dzisiaj moj pierwszy dzien w nowej pracy.Przylecialem na Lmo i bede pracowal jako spawacz. .Bardzo dziekuje za wszystko oraz polecam uslugii IIBC wszystkim planujacym wyjazd do Kanady.

01.2012 - Ksawery - Cieśla Konstrukcyjny - Program Nominacji Prowincji

Jestem bardzo zadowolony. 6 stycznia 2012 zostala wyslana moja aplikacja SINP SW. Stanislaw prowadzil calo moja aplikacje bardzo profesjonalnie odpowiadajc na kazde moje pytnia w sposob rzetelny i pelny. Musze powiedziec ze poziom obslugi klienta przez firme IIBC jest na najwyzszym poziomie.Teraz pozostalo mi tylko czekac na nominacje a potem juz tylko praca.I co jest najwazniejsze, wiem nie bede musial tracic czasu na szukanie pracy w Kanadzie poniewaz juz ma gotowa oferte pracy.

12.2011 - Marcin - Monter podłóg PVC - Program Nominacji Prowincji

 

Wczoraj ( 5.11.2012 )  otrzymalismy nasze "Permanent resident cards":)Dziekujemy firmie IIBC za pomoc w realizacji naszych planow:)

Jestem w pełni zadowolony z pracy firmy IIBC, dzięki niej dostaliśmy nominacje prowincji.Firma pracuje sprawnie,rzeczowo oraz służy zawsze pomocą.Na nominacje czekaliśmy pól roku(wiec "książkowy"czas oczekiwania).Wszystko przebiegło sprawnie-jeśli wiesz czego chcesz to z czystym sumieniem mogę polecić firmę IIBC.

 

11.2011 - Adam - Tynkarz - IEC i Program Nominacji Prowincji

Ja również przyłaczam się do podziękowań firmie IIBC a w szczególności panu Staszkowi!!moja współpraca z nimi zaczęła się w czerwcu 2011 a już we wrześniu bylem w SASKATOON!!odebrano mnie z lotniska ,zawieziono do firmy, załatwiono mieszkanie !!W poniedziałek już rozpocząłem PRACE!!przyjechałem na programie working holiday.Pracuje na stanowisku plaster!!moja aplikacja na nominacje jest w trakcie!!Jestem bardzo zadowolony polecam wszystkim!!!!Jeszcze raz wielkie dzięki!!

 

10.2011 - Mariusz - Monter Profili do Suchej Zabudowy  - Program Nominacji Prowincji

 


Karta Stałego pobytu 11.2012 : " Dziękuję za współpracę całemu IIBC, a szczególnie Stachowi, który z anielską cierpliwością odpowiadał na moje nieraz dziwne pytania. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję "

Właśnie dostaliśmy nominacje!!!! Jesteśmy tacy szczęśliwi. Aplikacje wysłliśmy 23.03.2011, a dzisiaj , czyli 13.09.2011 dostaliśmy nominacje prowincji. Dziękujemy bardzo całej firmie IIBS, oraz naszemu przedstawicielowi firmy w Polsce Stachowi, który to trzyma w ryzach nasze jakże ważne sprawy. Dziękujemy!!!!!!!! Jesteście cudowni :-)

 

09.2011 - Grzegorz - Malarz  - IEC

Ja równierz skorzystałem z usług firmy IIBC. Cały proces trwał bardzo krótko i już jestem w Kanadzie.Pracuje jako painter, praca na bardzo dobrych warunkach Bardzo dobry kontakt z biurem przez cały czas,pracują tam osoby godne zaufania. Każdemu kto chciałby pracować w Kanadzie polecam skorzystanie z biura IIBC

09.2011 - Mariusz - Dekarz - IEC

 

Skorzystałem z usług firmy IIBC i powiem tak: szybko, sprawnie i bezboleśnie, nie licząc małej przygody z dokumentami w ambasadzie. Osobiście aplikowałem na program Working Holiday, który to daje szanse na szybki wyjazd. Jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie jako roofer, jest to tutaj bardzo poszukiwana profesja. Dziękuje i pozdrawiam cały zespół IIBC. Tak trzymać ;)

 

09.2011 - Tomasz - Cieśla szalunkowy - LMO - Program Nominacji Prowincji

 

Moja wspolpraca z Firma IIBC rozpoczela sie w grudniu 2010 Aplikacja na Program Nominacji Prowincji zostala wyslana 11.01.2011 Nominacje otrzymalem 04.07.2011 Wylot do Kanady mam 19.08.2011 Warto czekac Marzenia sie spelniaja A firma IIBC pomaga je realizowac.Ja tez przylaczam sie do Podziekowan dla Pana Stanislawa. Dziekuje i zycze Sukcesow. Zlozylem papiery na PR i otrzymalem fille number .Teraz pozostalo mi tylko czekac cierpliwie az nadejdzie PR CARD. Bardzo serdecznie dziekuje Panu Stanislawowi z Iibc Poland oraz Panu Dirkowi z Iibc Saskatoon za wysoce wykwalifikowana pomoc i wspolprace przy moim calym procesie.Pozdrawiam serdecznie Firme i zycze samych sukcesow.

Po dzisiejszym spotkaniu z Urzednikiem Imigracyjnym Jestesmy oficjalnymi Rezydentami w Kanadzie.
Teraz to juz tylko 1095 !!!!!!!!! dni pobytu w Kanadzie i Citizenship!!!!!!!!!!! HaHaHaHaHa.
Wszystko poszlo sprawnie i profesjonalnie
Serdeczne podziekowania dla Iibc Saskatoon i Iibc Poland za wysoce wykwalifikowany i profesjonalny serwis, ktory to przeprowadzil Nas od programu SINP az po Rezydenture.Szczegolne podziekowania dla Pana Stanislawa za wielka pomoc w calym procesie.Bardzo dziekuje i zycze Firmie IIBC wielu sukcesow

Przesylam tez gratulacje dla moich znajomych z Saskatoon ktorzy w tym samym czasie otrzymali PR.

 

07.2011 - Sławomir - Glazurnik - Program Nominacji Prowincji

tak kochani ..nadszedl czas ..firma IIBC zabiera nas w do wspanialej CANADY ...zycze sobie i wszystkim oczekujacym wspanialej podróży ..mam na mysli lot i cala reszte ..Saskatoon we are coming!!!!

Dziekujemy za okazana pomoc w trakcie całego procesu...
Pozdrawiamy i zyczymy dalszych.sukcesów!