Saskatchewan

Dynamicznie rozwijający się region Kanady.

O nas

IIBC - International Immigration and Business Consulting - 101103821 Saskatchewan Ltd z siedzibą w Saskatoon to firma konsultingowa, która od sierpnia 2007 roku zajmuje się doradztwem biznesowym oraz strategiami relokacji wykwalifikowanych pracowników do prowincji Saskatchewan w Kanadzie.

Właścicielem firmy jest Dirk Propp, licencjonowany konsultant imigracyjny ICCRC #R417407, członek Kanadyjskiej Rady Regulacyjnej Konsultantów Imigracyjnych, (The Immigration Consultants of Canada Regulatory Council). Jedynej organizacji, która nadaje konsultantom uprawnienia do reprezentacji klientów.

Dirk Propp IIBC Forum Opinie Kontakt Praca Kanada

Pracodawcom zapewniamy dobranie optymalnych programów umożliwiających uregulowanie statusu ich pracowników, przedłużenie wiz, oraz nabór nowych kandydatów. Zajmujemy się procesami uzyskania pozwolenia na zatrudnienie obcokrajowca ( tzw. LMIA ) na podstawie, którego wydawane są tymczasowe pozwolenia o pracę.

Asystujemy aplikantom podczas aplikacji o nominację prowincji Saskatchewan umożliwiającym podjęcie legalnej pracy, ściągnięcie rodziny, oraz uzyskanie pobytu stałego w Kanadzie . Osoby do 35 lat mogą skorzystać u nas z szybkiej możliwości podjęcia pracy w Kanadzie z programu Working Holiday Visa. Pomagamy również osobą przebywającym w prowincji Saskatchewan w przedłużeniu wizy , oraz rozpoczęciu aplikacji o pobyt stały.

IIBC aktywnie uczestniczy w konferencjach oraz organizacjach zrzeszających lokalnych biznesmenów oraz pracodawców w prowincji Saskatchewan. 29 października 2009 właściciel IIBC Dirk Propp otrzymał prestiżowa nagrodę The Abex Award jako finalista Cameco, Award for Young Entrepreneur of the Year. W swojej działalności IIBC uzyskało wsparcie Canadian Youth Business Foundation (CYBF) odnosząc znaczne sukcesy. Należąc do Saskatchewan Young Professionals & Entrepreneurs ( SYPE ) IIBC czynnie bierze udział w seminariach promujących zatrudnianie pracowników z zagranicy.

Wkład IIBC w rozwoju lokalnego biznesu doceniają również gazety - Getting It Done. Fast and Easy.

Bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników w prowincji Saskatchewan sprawiło, że IIBC rozszerzyło swoją działalność poprzez rekrutacje kandydatów z Meksyku , Filipin , Korei na wykwalifikowanych fachowców z Polski. Pozytywne referencje naszych klientów oraz rozpoczęte aplikacje o pobyt stały w Kanadzie świadczą, że region ten jest atrakcyjnym początkiem dla osób chcących pozostać w Kanadzie na stałe.

Dzięki IIBC do Kanady wyleciało już ponad kilkaset osób z Polski. Były to aplikacje o wizę i pobyt stały z programu nominacji prowincji Saskatchewan , aplikacje o Tymczasowe Pozwolenie o Pracę ( LMIA ) , wizy Working Holiday dla osób do 35 lat. Będąc już na miejscu wielu klientów rozpoczęło aplikację o pobyt stały. Referencje klientów oraz ich zdjęcia dostępne na naszej stronie www , na IIBC Flickr kanale Youtube