Saskatchewan

Dynamicznie rozwijający się region Kanady.

Cieśla konstrukcyjny - (Carpentry & Concrete)

CV w języku angielskim należy przesłać na adres: rekrutacja@pracakanada.com Dodatkowo można wysłać referencje po angielsku lub kilka zdjęć wykonanych prac.

Typ wizy pracowniczejTymczasowe Pozwolenie o Pracę + Pobyt Stały
StanowiskoCieśla konstrukcyjny - (Carpentry & Concrete)
Wymagania pracodawcy
IIBC dla swojego klienta w Kanadzie ( Miejscowość :  Saskatoon, prowincja Saskatchewan, Kanada  ) poszukuje osób na stanowisko :  Cieśla konstrukcyjny - Construction Craft Labourer (Carpentry & Concrete)

Wymagania:
- doświadczenie przy wylewaniu fundamentów , obiektach komercyjnych
- min. 4 lata bezpośredniego doświadczenia jako Cieśla konstrukcyjny
- CV w języku angielskim przesłane na adres : rekrutacja@pracakanada.com
- potwierdzone kwalifikacje zawodowe ( referencje )
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( test IELST na poziomie Listening 4.5; Reading 3.5; Writing 4; Speaking 4 ) Test można zdać w trakcie procesu
- ważny paszport biometryczny
- niekaralność
- brak zakazu wlotu do Kanady
- chęć osiedlenia się na stałe w Kanadzie
Warunki zatrudnienia
- stawka 25 CAD / godzinę w zależności od doświadczenia
- oferta pracy na stałe 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
- nadgodziny płatne 1.5 x regularna stawka
- ubezpieczenie zdrowotne ( Saskatchewan Health Insurance )
- 15 dni płatnego urlopu rocznie
- pozwolenie o pracę w Kanadzie a później pobyt stały w Kanadzie
- otwarte pozwolenie o pracę dla żony, możliwość szkoły dla dzieci

Obowiązki :

- Pour and finish concrete structures such as sidewalks, curbs, block walls and gradebeams.
- Construct wood forms for concrete construction projects.
- Construct wooden framing
- Load, unload material from trucks
- Move material on the construction site
- Clean-up work sites
- Construct scaffolding if required
- Maintain and clean tools/equipment
- Perform other duties as required

Opis procesu :
- wstępna ocena szans na emigrację do Kanady
- przesłanie kandydatów do pracodawcy
- ustalenie daty i terminu interview
- telefoniczne Interview z wybranymi kandydatami
- wysłanie ofert pracy do kandydatów którzy pomyślnie przeszli przez Interview
- tydzień czasu na podpisanie lub odrzucenie oferty pracy
- przygotowanie aplikacji o nominację prowincji Saskatchewan
- po otrzymaniu nominacji przygotowanie aplikacji o Pozwolenie o Pracę w Kanadzie
- wylot i  otrzymanie pozwolenie o pracę na lotnisku w Kanadzie
- pomoc w formalnościach po przylocie ( odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu,  Social Insurance Number, Health Card, Konto Bankowe, Oprowadzenie po mieście, Przedstawienie pracodawcy )
- rozpoczęcie pracy
- aplikowanie o pobyt stały w Kanadzie
- oczekiwanie na pobyt stały
Dyspozycyjność

kwiecień/maj 2018

Liczba ofert pracy3